Dubravka Zagorac je na svom terenu u Turčinu s 1:0 golom Daria Sakača (s loptom) bila bolja od Centrometala iz Macinca Foto: Martin Novosel

FOTO Nedeljanec slavio u Ivancu u županijskom derbiju, domaća pobjeda Dubravke Zagorac

| 29.8.2020. u 19:08h | Objavljeno u Sport

U županijskom derbiju u sklopu 3. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin momčad Nedeljanca pobijedila je danas u Ivancu domaću Ivanćicu 1:0, golom Marka Kovačića u 3. minuti susreta. Dubravka Zagorac je također s minimalnih 1:0, golom Daria Sakača u 25. minuti, bila bolja na svom terenu u Turčinu od Centrometala iz Macinca,dok je Zelengaj izgubio u Palovcu od momčadi Dinama 2:0. Danas je Omladinac s 2:1 pobijedio Mladost Komet.

Sutra će od 17 sati Plitvica u Gojancu dočekati Mladost, Jalžabet će biti domaćin Nedelišću, Bednja će u goste sastavu Dinama iz Domašinca, a Međimurec će ugostiti Slogu(Č).