Dubravka je svladala Mladost (M) 4:1 Foto: Krešimir Đurić

Nedeljanec se vratio pobjedama, čak 27 golova u šest utakmica

| 15.5.2016. u 19:19h | Objavljeno u Sport

U današnjih šest susreta 22. kola Prve županijske nogometne lige, palo je čak 27 golova (4.5 golova po susretu). Vodeći Nedeljanec je na prividno teškom gostovanju kod četvrtog Obreša svladao domaćina bez većih poteškoća 5:0.

Nedeljanec je u vodstvo doveo Jurica Buden u 12. minuti, na 2:0 je povisio Dario Levatić u 51. minuti, pogodak za 3:0 je bilo djelo Petra Roga u 58. minuti, Igor Kučko je zabio za 4:0 u 64. minuti, a konačnih 5:0 je postavio Dubravko Kišić u 79. minuti.

Najvišu pobjedu dana je ostvarila Bednja koja je na domaćem terenu bila bolja s čak 7:0 od Orača. Ante Kulji je bio trostruki strijelac za momčad Bednje pogotcima u 9., 32. i 65. minuti, a tri pogotka je također zabio i Jakov Klopotan 37., 69. i 87. minuti, dok je gol za 6:0 bio djelo Mihaela Đurina.

U preostalim susretima, Ivančica je ostvarila drugu najvišu pobjedu dana pobijedivši posljednji Čevo sa 6:0, Rudar 47 je kod kuće svladao Dravu (SĐ) s 3:0, Dubravka je bila bolja od Mladosti (M) 4:1, a Sloga je s minimalnom 1:0 pobjedom svladala Mladost (Š).