Nedeljanec i dalje bez poraza u 16. odigranih kola Prve ŽNL (13 pobjeda i 3 remija) Foto: Mario Šamec

Nedeljanec pobijedio četvrtu utakmicu zaredom

| 2.4.2016. u 18:46h | Objavljeno u Sport

Nedeljanec je današnjom pobjedom od 2:1 u 16. kolu protiv Mladosti iz Šemovca nastavio produžio niz na četiri uzastopne pobjede, čime potvrđuju da su i dalje najizgledniji kandidat za osvajanje Prve županijske nogometne lige.

Ipak, sama utakmica nije sugerirala pobjedu domaćina. Naime, Mladost (Š) je postigla prvi pogodak na utakmici u 37. minuti, strijelac pogotka je bio Marin Ružić. Sve je izgledalo da će Nedeljanec upisati svoj prvi poraz ove sezone (13 pobjeda i 3 remija), ali Petar Rog u 86. minuti zabija za izjednačenje, dok u posljednjoj minuti regularnog dijela utakmice, pogodak vrijedan nova tri boda postiže Filip Štefulj koji je u utakmicu ušao na početku drugog poluvremena.

U susretu između Plitvice (S) i Drave (SĐ), pobjeda je pripala domaćinu Plitvici (S) i to minimalnih 1:0. Pogodak odluke je pao u 54. minuti, a strijelac je bio Dalibor Horvat.