Jalžabet je na poluvremenu imao prednost od 1:0, ali je u drugom dijelu primio dva gola Foto: Dražen Novosel

Nedeljanec minimalno bolji od Zelengaja, Jalžabet na svom terenu izgubio od Međimurca

| 30.5.2021. u 19:25h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 23. kola Četvrte nogometne lige Skupina Čakovec - Varaždin Nedeljanec je na svom terenu u županijskom derbiju euro-golom Patrika Mihalića pobijedio momčad Zelengaja 1:0.

Jalžabet je na svom sportskom centru izgubio od Međimurca 2:1. Poveli su domaćini u 32. minuti golom Marka Lučića, a gosti su preokrenuli rezultat u nastavku susreta, golovima Noeh Lukovanjaka i Darijana Treske.