Naslov državnog prvaka i viceprvaka na Prvenstvu Hrvatske otišao u SPK „Valcer“ Varaždin Foto: SPK Valcer

| 5.2.2019. u 15:47h | Objavljeno u Sport

Nakon zimske stanke, Sportski plesni klubValcer“ je sa svojim mladim predstavnicima sjajno započeo i novu 2019. godinu. Na Prvenstvu Republike Hrvatske u standardnim plesovima koje je održano ove nedjelje 3. veljače u Sisku, osvojili su naslov državnog prvaka, viceprvaka, četvrto i šesto mjesto.

Naslov državnog prvaka u kategoriji Osnovci - pojedinci za 2019. godinu u standardnim plesovima, osvojila je Vida Jurak. Najmlađi predstavnici u kategoriji mlađih osnovaca, Andrej Gregurinčić i Lorena Garojević ponosno nose naslov viceprvaka Republike Hrvatske, dok su njihovi stariji kolege Teo Patačko i Stefani Hrman u iznimno jakoj kategoriji mladeži, nakon polufinala, u finalu osvojili četvrto mjesto.

Eugen Sekovanić i Kiara Habunek, debitatni u kategoriji mlađe mladeži, nakon otplesanog polufinala i kvalifikacijom u finale, osvojili su šesto mjesto. Rezultat je to iznimno kvalitetnog i predanog rada u Sportskom plesnom klubu „Valcer“