Nakon vrlo dobrog prvog dijela rukometašice Koke pale u nastavku i izgubile od Podravke V.

| 19.5.2021. u 21:25h | Objavljeno u Sport

U utakmici 23. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene ekipe Koke je večeras u dvorani na Dravi izgubila od aktualnih  prvakinja, ekipe Podravke Vegete rezultatom 31:23, poluvrijeme 14:12 za varaždinski sastav.

Koka je jako dobro upla u susret te imala prednost od 8:2 u 13. minuti susreta. Gošće su do poluvremena uspjela smanjiti na dva gola zaostatka, a na početku drugog poluvremena su serijom 4:0 preokrenule rezultat u svoju korist i do kraja utakmice samo povećavale svoje vodstvo.

Najefikasnija na susretu bila je igračica Koke Tea jalušić s 8 golova, a kod Podravke Vegete 7 je golova postigla Dijana Mugoša.  Kod Koke 4 je gola postigla Katarina Mrazović, a po 3 su pridodale Nera Kuzminski i Ines Domjan. Golmanica Koke Gabrijela Bešen imala je 10 obrana.