Nakon poraza u srijedu u Kupu, Dabrovi večeras izgubili i u Ligi za ostanak Foto: Krešimir Đurić

Nakon poraza u srijedu u Kupu, Dabrovi večeras izgubili i u Ligi za ostanak

| 18.2.2023. u 20:50h | Objavljeno u Sport

U utakmici 2. kola Lige za ostanak Paket 24 Premijer rukometne lige večeras je momčad GRK Varaždina 1930 izgubila u Bjelovaru od istoimenog domaćina rezultatom 33:22.

Na poluvremenu je domaćin imao dva gola prednosti (13:11), a pitanje pobjednika riješio je u nastavku susreta u kojem su Dabroci postigli 11, a primili 20 golova.

Najefikasniji u varaždinskom sastavu bio je Antonio Budinski sa 6 golova, 4 je pridodao Dominik Novak, a po 3 ssu gola postigli Viktor Kociper, Matej Tači i Tin Šestak.

Kod Bjelovara 7 je golova postigao Petar Lulić, a 6 Mateo Lukačec, dok je domaći vratar Dubravko Grgić imao 20 obrana.

Bio je to drugi poraz GRK Varaždina 1930 ovog tjedna, nakon poraza u srijedu u Kupu u Trogiru, večeras su pretrpjeli i prvi poraz u Ligi za ostanak.