Nakon 6 uzastopnih pobjeda Hrvatska U21 večeras u Varaždinu odigrala s Austrijom bez golova Foto: Dražen Novosel

| 25.3.2022. u 19:52h | Objavljeno u Sport

Nakon šest uzastopnih pobjeda mlada hrvatska reprezentacija je večeras u kvalifikacijskom susretu za odlazak na Europsko prvenstvo 2023. godine, odigrala s reprezentacijom Austrije 0:0.

Susret je odigran na Gradskom stadionu u Varaždinu pred oko 1 400 gledatelja, a od 82. minute Hrvatska je igrala s igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Lukas Kačavenda.

U tvrdoj utakmici bez puno prilika najveću je imao Ante Palaversa koji je u 81. minuti pogodio gredu gola Austrije.

Hrvatska je i dalje vodeća reprezentacija u skupini A s 19 osvojenih bodova, a sljedeću kvalifikacijsku utakmicu odigrat će u utorak, na Gradskom stadionu u Varaždinu, kada će od 18 sati gost biti Finska.