Vindijin Marko Koščević na najvišoj stepenici pobjedničkog postolja

Na PH u hrvanju slobodnim stilom u Vrbovcu Vindiji dva naslova i tri bronce

| 13.10.2019. u 17:22h | Objavljeno u Sport

U Vrbovcu je održano Prvenstvo Hrvatske u hrvanju slobodnim stilom za seniorke i seniore na kojem je, u konkureniciji 70 hrvačica i hrvača iz 20 hrvatskih klubova nastupilo i sedam članova varaždinske Vindije, koji su osvojili dvije zlatne i tri brončane medalje.

Zlatne su medalje i naslove prvaka Hrvatske osvojili Sandro Frankol u kategoriji do 61 kilogram i Marko Koščević u kategoriji do 125 kilograma,a brončani su bili Filip Kolarić u kategoriji do 65 kilograma, Ivan Ratković u kategoriji do 92 kilograma i Nikola Conar u kategoriji do 97 kilograma.

Bez plasmana ostali su Jan Siročić u kategoriji do 86 kilograma i Dario Majcok u kategoriji do 125 kilograma.Hrvači Vindije, koji su nastupili pod vodstvom trenera Andrije Barića, ekipno su zauzeli treće mjesto, iza Sesvetskog Kraljevca i Petrinje.