ŽRK Koka Foto: Martin Novosel

Murvica prelomila susret u 51. minuti, Koka izgubila 27:25

VV | 14.11.2020. u 20:33h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke izgubile su na gostovanju u Crikvenici. Murvica je bila bolja od varaždinskog sastava s 27:25.

u Koka je imala u 15. minuti 10:7 vodstvo i na poluvremenu 18:17 vodstvo, ali početkom drugog poluvremena, Murvica je preokrenula rezultat i prelomila susret u 51. minuti kada su poveli s 26:23, a u 56. minuti su poveli i s 27:23, najveća prednost za bilo koju ekipu na ovom susretu.

Suzana Furjan je bila ponajbolja strijelkinja sa 6 golova, po pet golova su zabili Tea Jalušić i Ines Domjan, dok su Matilda Mrazović, Katarina Mrazović i Lena Ljubić zabili svaka po tri gola. Najbolja u redovima Murvice je bila raspoložena Silvija Masnić, bivša "kokica", koja je u slavlju svoje ekipe zabila osam golova.

Idući susret Koke je na rasporedu 18. studenog, u srijedu, u 18 i 30 u Zagrebu gdje će igrati protiv Lokomotive.