Kitro Varaždin Foto: Martin Novosel

Mursa neporažena i dalje, Kitro Varaždin poražen u Osijeku s 3:0

| 14.2.2021. u 11:23h | Objavljeno u Sport

Mursa je sa svakom novom utakmicom sve izgledniji favorit za osvajanje naslova prvaka Superlige, a u jučerašnjem susretu 15. kola na domaćem terenu protiv Kitro Varaždina su demonstrirali svoju snagu pobijedivši 3:0 čime su nanizali 13 susreta bez poraza te još uvijek čekaju svoj prvi poraz sezone.

Uz iznimku posljednjeg seta, prva dva seta su bila uvjerljivo na strani osječke momčadi koje su osvojili s 25:9 i 25:14, dok je treći set osvojen s 25:22.

Kitro Varaždin je tako nanizao tri poraza u prvenstvu, protiv objektivno jačih momčadi, te trenutno zauzimaju peto mjesto, od ukupno 11 momčadi u ligi, sa sedam pobjeda i sedam poraza.

Sada im slijedi puno lakši susret za povratak samopouzdanja protiv Marsonije na domaćem terenu u sklopu 16. kola Superlige idućeg vikenda.