Monika Bosilj Foto: FOTO: Wojtek Budzyk

Monika Bosilj nakon oporavka od ozljede koljena napokon debitirala za Enea AZS Poznan

Varaždinske vijesti | 27.1.2020. u 18:15h | Objavljeno u Sport

Iako je prije šest mjeseci potpisala za svoj novi klub, Enea AZS Poznan, Varaždinka Monika Bosilj je propustila čitavi jesenski dio sezone zbog ozljede koljena te je tek u 13. kolu poljske ženske prve lige debitirala za svoj klub.

U svom debiju na gostovanju nije upisala niti jedan koš u osam minuta igre, ali je zato u 15. kolu pred domaćom publikom u goste stigla ekipa Cosinusmeda Widzewa Łódźa koja pobijedila domaćina sa 78:69, a Bosilj je u 4 i pol minute igre za svoju ekipu ubilježila tri koša te jedan skok.

Enea AZS Poznan je trenutno desetoplasirana ekipa lige u konkurenciji 12 ekipa s tri pobjede i 12 poraza, a u idućem 16. kolu Artega Bydgoszcza.