Grafičar je danas pretrpio 12. poraz ovog prvenstva Foto: Dražen Novosel

Momčad Grafičara izgubila u Ludbregu od Bosca

| 17.3.2018. u 19:59h | Objavljeno u Sport

U susretu 17. kola Prve hrvatske košarkaške lige večeras je u sportskoj dvorani u Ludbregu momčad zagrebačkog Bosca pobijedila domaći Grafičar 78:80 (18:20, 19:24,22:14,19:22).

Nakon što su na poluvremenu gosti imali 7 koševa prednosti, na početku treće dionice Bosco je došao i do 12 poena prednosti, poslije čega su košarkaši Grafičara preokrenuli susret i do kraja 30. minute prešli u vodstvo. U posljednjoj, izjednačenoj četvrtini gosti su imali više koncentracije za pobjedu 80:78..

Kod Grafičara najučinkovitiji su bili Luka Prprović i Kristijan Šamarija s po 18 koševa, a 15 je pridodao Vilim Poljak. Kod Bosca 20 je koševa ubacio Ivan Perković, a 15 Filip Tušek.

Bio je to 12. poraz Grafičara ove sezone, a Ludbrežani će u sljedećem kolu biti gosti splitskog Universitasa.