Mladost (M) svladala Jalžabet, Ivančica i Polet (C) odigrali susret bez pogodaka

| 24.9.2022. u 19:33h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 6. kola Elitne lige, Mladost iz Margečana je na domaćem terenu upisala pobjedu od 3:2 protiv Jalžabeta.

Dalibor Solina je zabio za vodstvo Mladosti (M) u 8. minuti, na 2:0 je povisio Marko Kovačić u 51. minuti, Nikola Šobak je golom u 68. minuti smanji na 2:1, Kovačić je svojim drugim golom u 86. minuti iz kaznenog udarca vratio rezultat na dva gola razlike 3:1, dok je konačnih 3:2 u 90+4 minuti postavio Marko Lučić golom iz kaznenog udarca.

Domaća momčad je minutu prije posljednjeg sučevog zvižduka ostala s igračem manje jer je Nikola Vidaček u 71. i 90+3 minuti dobio dva žuta kartona, oba zbog preoštrog starta.

U drugom susretu dana, Ivančica i Polet (C) su odigrali susret bez golova 0:0.

Sutrašnje utakmice, 16:30 sati: