Na kvalifikacijama u Belici pobijedili Bjelovara s 2:1, a Kaštel Pribislavec s 2:0

Mlađe kadetkinje Varaždin Volleya izborile završnicu PH

| 11.3.2016. u 13:52h | Objavljeno u Sport

Na kvalifikacijama u Belici za Prvenstvo mlađih kadetkinja regije Centar sudjelovali su klubovi iz Sisačko-moslavačke, Zagrebačke, Međimurske, Bjelovarsko-bilogorske, Karlovačke i Varaždinske županije. Odbojkašice Varaždin Volleya ostvarile su odličan rezultat plasiravši se među prve četiri ekipe, koje su se kvalificirale na završnicu državnog prvenstva.

-Još jednom smo dokazali da se odlično radi s mlađim kategorijama. Svi treneri su zadovoljni. Djevojke su odigrale odličan turnir i još jednom ostvarile plasman na završnicu - rekao je Ivica Đolonga trener ženske seniorske ekipe Varaždin Volleya.

Varaždin Volley je pobijedio u obje utakmice koje je igrao. Bjelovar je svladan 2:1 u setovima, a Kaštel Pribislavec s 2:0. Time je ostvaren plasman u finale regije i borba za medalje. Svi završni turniri mlađih kategorija održat će se u Rovinju 19. i 20. ožujka.