Obreš je porazom propustio šansu da se bodovno izjednači sa Bednjom i Poletom (C) Foto: Mario Šamec

Minimalne pobjede za Dubravku i Slogu

| 26.3.2016. u 17:06h | Objavljeno u Sport

U današnje dvije odigrane utakmice 15. kola Prve županijske nogometne lige, domaći sastavi su minimalno slavili protiv gostujućih momčadi. Dubravka je kod kuće svladala Plitvicu (S) 1:0, a istim rezultatom je Sloga bila bolja od Obreša.

Obreš je na gostovanju kod Sloge imao priliku se bodovno izjednačiti sa drugoplasiranom Bednjom i trećeplasiranim Poletom (C) (31 bod), ali umjesto pobjede ubilježili su poraz u drugoj minuti sudačke naknade drugog poluvremena kada je pobjedu domaćem sastavu donio Damir Vađunec.

Dubravka je za razliku od Sloge do pobjede protiv Plitvice (S) došla ranim pogotkom u osmoj minuti utakmice kada je jedini pogodak vrijedan tri boda zabio Tomislav Cepanec.

Sutra na Uskrs se igraju preostala pet susreta Prve ŽNL s početkom u 16 sati.