Mia Međimurec i Luka Šabić prvaci Hrvatske

| 22.3.2016. u 08:12h | Objavljeno u Sport

Četvero mladih članova varaždinskog Streličarskog kluba "Cekin" nastupilo je na prvenstvu Hrvatske za djecu do 14 godina održanom u Sportskoj dvorani graditeljske škole u Čakovcu u organizaciji SK "Katarina Zrinska" i Hrvatskog streličarskog saveza.

Iako mladi, ti su natjecatelji na ovom najvažnijem u dvoranskoj sezoni natjecanja, polučili stopostotni učinak, čime su nastavili niz sjajnih rezultata te uzrasne kategorije koja se osobito njeguje u SK "Cekin, sljedeći na najbolji način prošlogodišnje osvače medalja koji su s ulaskom u 2016. godinu prešli u kategoriju kadeta.

Kod djevojčica do 12 godina, standardni luk Mia Međimurec bila je prva, kao i Luka Šabić kod dječaka do 12 godina sa standardnim lukom. Kod dječaka do 12 godina, olimpijski luk, Fran Gašparić bio je drugi, a u konkurenciji dječaka do 14 godina, olimpijski luk, treće je mjesto osvojio Matko Dupor.