Matija Zdravec drugi, Dinko Solić treći na Sljeme Trailu 2020

| 4.11.2020. u 08:34h | Objavljeno u Sport

U nedjelju, 25. listopada, u organizaciji AK Sljeme održano je i drugo izdanje jednog od novijih trailova, ove godine pod nazivom Sljeme Trail 2020.

Kao i kod većine trailova, tako se i na ovom trailu moglo nastupiti u više različitih dionica-staza. Na PLAVOJ stazi trebalo je svladati 5-10 km, na ZELENOJ 15-20 km, a na CRVENOJ stazi 25-30km. Ukupno je u sve tri utrke nastupilo skoro 300 natjecatelja. Budući da jedan dio članova AK Varaždina redovito nastupa na ovakvim utrkama, i na ovoj utrci su imali svoje predstavnike.

Svi su nastupili su na ZELENOJ stazi, a najbolji je bio Matija Zadravec koji je na kraju osvojio odlično 2. mjesto u generalnom plasmanu pretrčavši zelenu stazu u vremenu 1:20:35. Nepunu minutu iza Matije u cilj je kao 3. utrčao Dinko Solić, također u odličnom vremenu 1:21:30.

Dario Dilber je ostvario 50. mjesto (1:55:37), a jedina predstavnica kluba Ana Sajko je osvojila 21. mjesto kod žena istrčavši ovu stazu za 2:03:37.