KK Vindija Foto: Martin Novosel

Matija Pavlic nije mogao sam sa 40 koševa, kadeti Vindije izgubili od FSV-a

| 1.3.2020. u 19:31h | Objavljeno u Sport

Danas se u dvorani Graberja održala utakmica osmog kola Jedinstvene kadetske lige u kojem se domaći sastav Vindije suprostavio riječkom sastavu FSV, ali je izgubio u završnici s 87:85 (24:18, 22:27, 21:19, 20:21).

Vindija je još jednom otvorila susret lošom prvom četvrtinom izgubivši je s 24:18, ali je preokrenula situaciju u drugoj četvrtini. U trećoj se vodila ravnopravna borba, ali je posljednju četvrtinu bolje otvorio riječki sastav. Unatoč tome što su minutu i 23 sekunde prije kraja gubili 86:79, Vindija se vratila u susret 6:1 serijom i imala je napad za produžetak koji je promašio Adi Stajku.

Najbolji strijelac susreta je bio Matija Pavlic iz Vindije koji je zabio čak 40 koševa, ali nije imao puno pomoći od svojih suigrača u napadu, s obzirom da je jedini drugi dvoznamenkasti igrač u varaždinskoj momčadi bio Tomislav Benotić s 12 koševa.

U idućem 9. kolu, Vindija ide na gostovanje kod Splita.