Mateo Foder i Luka Prekrit osvojili zlatne medalje za KK Ivanec na Grand prixu Međimurja Foto: KK Ivanec

| 29.1.2019. u 16:01h | Objavljeno u Sport

U subotu, 26. siječnja, natjecatelji KK Ivanca nastupili su na međunarodnom karate turniru Grand prix Međimurje. Nastupio je 461 natjecatelj iz 51-og kluba iz 3 države. U katama zlatne medalje osvojili su Mateo Foder u kategoriji mlađih učenika i Luka Prekrit u kategoriji cicibani 9-7 kyu.

U borbama srebrnu medalju osvojila je Karla Bahun u kategoriji mlađih kadetkinja +55 kg i Marin Vuđan u kategoriji mlađih učenika -38 kg, dok su brončane osvojili Luka Petak u kategoriji mlađih učenika -26 kg i Dino Putar Veber u kategoriji učenici +46 kg. Nastupila je još u katama Mila Murić te u borbama Antonela Apati.