Martin Vugrinec na startu današnje prve utrke na Hockenhaimringu Foto: screenshot IDM

Martin Vugrinec unatoč sjajnoj drugoj vožnji nije uspio osvojiti titulu u klasi Supersport 600 u IDM-u

| 27.9.2020. u 14:48h | Objavljeno u Sport

Novomarofski motociklist Martin Vugrinec SpiderMartin nije uspio osvojiti titulu ukupnog pobjednika ovogodišnje sezone u IDM-u, Međunarodnom prvenstvu Njemačke,u klasi Supersport 600. Završnica IDM-a vožena je na Hockenhaimringu u Njemačkoj, a u prvoj vožnji, po stazi mokroj od kiše, Martin Vugrinec imao je dva pada, zbog čega je utrku završio na posljednjem, 24. mjestu.

U drugoj utrci, nakon sjajne vožnje, Vugrinec je bio drugi, no treće je mjesto zauzeo njemački predstavnik Luca Grunwald, koji je na kraju ostvario ukupno pobjedu ove sezone u IDM-u, sa sedam bodova više u odnosu na Spidermartina. U obje današnje utrke prva je mjesta osvajao Nijemac Kevin Wahr.