Marko Rog se na jučerašnjoj utakmici propustio ponovno upisati u strijelce Foto: Facebook

Marko Rog s Dinamom pobijedio Red Bull i izborio nastup u Ligi prvaka

| 25.8.2016. u 10:05h | Objavljeno u Sport

Dramatičan susret odigrao se jučer u Salzburgu gdje je GNK Dinamo tek nakon produžetaka pobjedom 2:1 protiv Red Bulla uspio izboriti nastup u ovogodišnjem izdanju Lige prvaka.

U prvom susretu koji se odigrao u Zagrebu prije tjedan dana, Nedeljančanin Marko Rog bio je jedan od junaka s obzirom da je izborio i realizirao kazneni udarac za konačnih 1:1. Dinamu je u Salzburgu trebala trebao remi veći od 1:1 ili pobjeda. Za Marka Roga i Dinamo nije dobro izgledalo sve od 87. minute utakmice kada je izjednačujući gol za modre zabio Junior Fernandes čime su izborili produžetke, dok je u produžecima u 95. minuti El Arbi Hillel Soudani zabio za konačnih 2:1 i prolazak Dinama u Ligu prvaka.

Rog se mogao također upisati u strijelce kada je u 109. minuti propustio matirati domaćeg vrata na veoma dobro dodavanje Ante Čorića. Ždrijeb skupina Lige prvaka održat će se danas u 18 sati u Monacu kada će Dinamo doznati svoje protivnike.