Majerje je svladalo Vinicu 3:1 Foto: Mario Šamec

Majerje prekinulo pobjednički niz Vinice, Lepoglava bez borbe do nova tri boda

| 4.6.2016. u 20:28h | Objavljeno u Sport

Prolom oblaka i loše vrijeme nije prekinuo susret između Vinice i Majerja u 21. kolu skupine Zapad, Druge županijske nogometne lige. Bolji iz ovog susreta je izašlo Majerje koje je pobjedom 3:1 na gostovanju kod Vinice prekinuo niz domaćina od četiri uzastopne pobjede.

Željko Posavec i Dario Bubek su u 13. i 15. minuti doveli goste u vodstvo, dok je domaćin u 32. minuti preko Dominika Hunjeta smanjio na 2:1. Gosti iz Majerja su potvrdili pobjedu u 57. minuti kada je konačni rezultat postavio Denis Majcen.

Danas je na rasporedu bio jeoš jedan susret 21. kola skupine Zapad, gdje je Lepoglava trebala dočekati Bratstvo, ali se Bratstvo nije pojavilo na susretu pa će utakmica biti registrirana 3:0 pobjedom bez borbe u korist domaćina.