Lokomotiva (plavi dres) bila je očekivano prejaka za domaći sastav Koke Foto: Martin Novosel

Lokomotivin express projurio Graberjem i ostavio Koku na -13

| 12.5.2021. u 18:26h | Objavljeno u Sport

U susretu 22. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene ekipe Koke izgubila je danas u dvorani u Graberju od zagrebačke Lokomotive rezultatom 38:25, poluvrijeme 19:10 za gošće. Pobjednik se u ovoj utakmici znao i prije početka susreta s obzirom na kvalitetu Lokomotive, koja je vrlo brzo imala vodstvo od 7:2, a do poluvremena bilo je i 9 golova razlike za zagrebačku ekipu.

Najefikasnija kod Lokomotive bila je Larissa Kalaus s 8 golova, 7 ih je pridodala Dora Kalaus,a  6 Tena Japundža, dok je najefikasnija na susretu bila igračica Koke Sara Rogina s 11 golova. Pet je golova pridodala Katarina Mrazović, a po 3 Lena Ljubić i Ena Car.