ŽNK Lepoglava Foto: Martin Novosel

Lepoglavčanke na startu nastavka Prve HNL za žene izgubile od Dinama 3:0

| 16.6.2020. u 11:23h | Objavljeno u Sport

Nakon tromjesečne pauze zbog epidemije koronavirusa, konačno je krenuo i nastavak Prve hrvatske nogometne lige za žene. ŽNK Lepoglava je u nedjelju 14. lipnja u sklopu 11. kola gostovala kod Dinama iz Zagreba i izgubila s 3:0.

Utakmica je rezultatski rješena već u prvom poluvremenu kada su pala sva tri pogotka. Prvi gol bio je djelo Marije Žagar u 17. minuti susreta, drugi zgoditak je postigla Sara Skendrović u 29. minuti, dok je konačnih 3:0 postavila Doris Tomić u 33. minuti susreta.

Lepoglava je novim devetim porazom sezone i dalje posljednjem mjestu, a u sljedećem 12. kolu koje će se igrati 21. lipnja, na "domaćem" terenu u Golubovcu dočekuje Katarinu Zrinski koja je predzadnja sa samo bodom više od Lepoglave te će pobjedom imati priliku maknuti se s dna tablice.