Lara Likić najbolja kod djevojčica, Noa Šimek najbolji kod dječaka na PH-u sjeverozapada Foto: TK Varteks

| 7.5.2018. u 10:02h | Objavljeno u Sport

Prošli vikend je na terenima TK Varteksa održan turnir iz kalendara teniskog saveza sjeverozapadne Hrvatske do 8, 9 i 10 godina.

U kategoriji dječaka do 10 godina, natjecalo se 25 tenisača i nastupila su tri predstavnika Varteksa. Karlo Rogina osvojio je treće mjesto u srebrnoj skupini, Ivan Šamec bio je odličan treći u zlatnoj skupini, dok je Noa Šimek osvojio drugi turnir zaredom do 10 godina. U finalu je bio bolji od Jana Šijaka iz Koprivnice rezultatom 2:4, 4:2 i 10-6.

Kod djevojčica do 10 godina nastupilo je 16 tenisačica, a najbolja Varteksovka je bila Lara Likić, koja je u finalu bila bolja od Lane Posavac rezultatom 4:1 i 4:3. U kategorije do 8 godina, oba prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Varteksovci Rea Godinić i Bartol Tuđan.