Konjički klub Garestin nastupio u Zagrebu, varaždinski jahači odlično otvorili novu sezonu

I.Č. | 8.5.2023. u 08:42h | Objavljeno u Sport

Proteklog vikenda, 6. i 7. svibnja, jahači Konjičkog kluba Garestin sudjelovali su na natjecanju drugog kola "Batida"kupa i drugom kolu Croatia kupa. Na ovim natjecanjima, koja su održana na zagrebačkom hipodromu, varaždinski jahači su postigli odlične rezultate.

U subotu je Maja Hrupek na grlu Sokol osvojila prvo mjesto na A+ utakmici,Tin Žitnjak u kategoriji juniora u L utakmici osvojio je 5. mjesto na grlu Acolitto,a Pia Damjanić na konju Sirius pobijedila je u M utakmici.

U nedjelju je Maja Hrupek na konju Sokol opet osvojila prvo mjesto u A+ utakmici, Elena Škvorc osvojila je 3. mjesto u istoj utakmici,a Isabel Žugec na grlu Greta, bila je 10. Junior Tin Žitnjak osvojio je 4. mjesto u L utakmici i prvo mjesto u juniorskoj konkurenciji. Pia Damjanić sa Siriusom ponovno je pobijedila u M utakmici.