Koki za kraj poraz u Osijeku, priliku za igru dobile sve igračice Foto: Martin Novosel/Ilustracija

Koki za kraj poraz u Osijeku, priliku za igru dobile sve igračice

vv | 5.5.2024. u 20:35h | Objavljeno u Sport

Koka je porazom u Osijeku u sklopu 25. kola Prve HRL za žene, završila svoju sezonu. Osijek je na domaćem terenu bio bolji od varaždinskog sastava sa 31:21.

Koka se dobro držala do kraja prvog poluvremena kada su gubili svega četiri gola razlike (15:11), ali je nakon toga trener Koke, Vladimir Canjuga, s bzirom da je već u prošlom kolu osiguran ostanak u ligi, odlučio odmoriti prvotimke i dati značajnu minutažu igračicama s klupe te je do kraja utakmice razlika u korist domaće ekipe narasla na +10. U Osijeku su igrali bez Lucije Jandrašić i Janje Tušek.

U redovima varaždinske ekipe, najbolje strijelkinje su bile Martina Krajpl i Una Ivančić sa pet golova, dok je Dora Pajić zabila četiri, Lara Perić tri, Ira Resman dva te Hana Laptoš jedan pogodak. Koka je sezonu završila sa devet pobjeda, jednim remijem i 14 poraza, trenutno su osme na tablici.

U sljedećem te ujedno i posljednjem 26. kolu Prve HRL za žene, Koka je slobodna.