Koka slavila u današnjem susretu protiv Dugog Sela 39:27 Foto: Martin Novosel

Koki nakon više od 10 godina prigoda za ulazak u finale Kupa Hrvatske

| 25.3.2018. u 20:40h | Objavljeno u Sport

Koka je uspjela po prvi puta nakon sezone 2003./2004. izboriti završni turnir Final Four Kupa Hrvatske pobijedivši danas na svom terenu u maloj dvorani Arene Varaždin ekipu Dugog Sela 55 rezultatom 39:27.

Osim prvih 10 minuta kada je bilo 5:5 između ove dvije ekipe, domaće rukometašice su uglavnom vodile čitav susret i u drugom poluvremenu povećavale prednost do konačnih visokih +12. Najbolja u redovima varaždinskog sastava je još jednom bila Dejana Milosavljević s 13 golova, a čak šest golova je postigla iz sedmerca, dok su je napadačkim učinkom pratile još Josipa Tomić sa sedam golova te Jelena Blažek s pet golova.

Koku sada sredinom tjedna očekuje odgođeni susret 17. kola Prve lige protiv Pitomače na domaćem terenu, a nakon toga slijedi pauza zbog blagdana Uskrsa.