Koka vodila ravnopravnu bitku sa Sesvetama do 45. minute, ali na kraju upisala poraz

VV | 19.2.2022. u 19:20h | Objavljeno u Sport

Koka je večeras gostovala u Sesvetama kod Sesveta Agroproteinke i nakon ravnopravne bitke u prvih 45 minuta, u posljednjih 15 su domaćini ipak bili bolji i slavili sa 33:27.

Koka je igrala ravnopravni susret, obje ekipe su se izmjenjivale u vodstvu tijekom 45 minuta, kada je Koka zasotajala jeda gol razlike kod rezultata 25:24, ali nakon toga Sesvete rade 4:1 seriju bježe na 29:25, a nakon toga i pobećavaju razliku na konačnih 33:27.

Tea Jalušić je bila najbolja u redovima Koke, zabila je šest golova, a pratili su je Lucija Zeba i Ena Car sa pet golova, Lara Židek sa četiri te Nera Kuzminski i Lara Perić s tri gola, dok je najbolja u redovima Sesveta bila Mia Tupek sa 11 golova.

Koka je tako upisala sedmi poraz, trenutno je osma na tablici sa sedam pobjeda, remijem i sedam poraza te sa 15 osvojenih bodova.

U sljedećem 16. kolu igraju na domaćem terenu protiv Lokomotive.