ŽRK Koka Foto: Martin Novosel

Koka uzela "mjeru" Sinju i revanširala se za remi na domaćem terenu

| 20.2.2021. u 18:53h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke uspjele su u svojoj namjeri te su slavile na današnjem gostovanju kod Sinja protiv istoimenog domaćina u sklopu 15. kola Prve HRL za žene čime su se revanširale za remi koji im je ekipa Sinja nanijela početkom prvenstva.

Varaždinska ekipa je slavila uvjerljivo s 41:26, a već su u 21. minuti prvog poluvremena ostvarili nedostižnu razliku od 9 golova (16:7).

Tea Jalušić je još jednom bila nezaustavljiva s 11 golova, slijedila ju je Katarina Mrazović s 9 golova, dok je Suzana Furjan utakmicu završila sa 6 postignutih golova.

U idućem 16. kolu, na domaćem terenu će dočekati dočekati 1234 Viroviticu, a utakmica je na rasporedu u subotu 27. veljače u 17 sati.