Dejana Milosavljević je zabila 10 golova u današnjoj uvjerljivoj pobjedi Foto: Martin Novosel

Koka uvjerljivo stigla do svoje 10. pobjede u sezoni protiv ekipe Dugog Sela 55

| 10.2.2018. u 18:25h | Objavljeno u Sport

Koka je i u drugom domaćem susretu od početka natjecanja u 2018. godini slavila visokom razlikom. Nakon pobjede protiv Trešnjevke u prošlom 13. kolu Prve lige 31:24, u današnjem 14. kolu su slavile protiv ekipe Dugog Sela 55 s 10 golova razlike, 35:25. Ovo je ujedno i 10. pobjeda sezone za varaždinski sastav (10 pobjeda, 1 remi i 3 poraza) koji drži treće mjesto u ligi.

Koka je vodila gotovo čitav susret, osim u 12. i 15. minuti kod rezultata 5:5 i 6:6, i na poluvremenu je imala vodstvo od 5 golova razlike (17:12), a do kraja susreta je to vodstvo povećala do konačnih +10, dok je najviše vodstvo od 11 golova razlike imala u 57. i 58. minuti kod rezultata 34:23 i 35:24.

Najbolja strijelkinja u redovima Koke, koja je ujedno i najbolja strijelkinja lige, još jednom je bila Dejana Milosavljević s 10 golova, Suzana Furjan je danas bila izrazito napadački raspoložena sa 7 golova, dok je Silvija Masnić zabila 5 golova. Vrijedi spomenuti i debi nove vratarke Koke, Helene Šegote, koja je u svom prvom nastupu za Koku skupila 4 obrane (14 udaraca na vrata).

Sljedeće 15. kolo, Koka ide u Zagreb na teško gostovanje kod vodeće ekipe lige Lokomotive.