FOTO Koka u varaždinskoj Areni ostvarila pobjedu nad Dalmatinkom, 11 golova Ivane Dežić Foto: Martin Novosel

| 13.11.2021. u 19:22h | Objavljeno u Sport

U utakmici 10. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene ekipa Koke je večeras u dvorani na Dravi pobijedila Dalmatinku iz Ploča rezultatom 27:23, poluvrijeme 16:10. Peta je to pobjeda varaždinske ekipe u ovom prvenstvu.

Varaždinske su rukometašice imale krizno razdoblje od 45. minute, kada su imale vodstvo 25:16. Do 56. minute ekipa Koke nije postigla gol, a primila ih je šest, međutim, nakon toga su varaždinske rukometašice golovima Perić i Dežić ipak riješile pitanje pobjednika, za konačno slavlje rezultatom 27:23.

Najefikasnija na susretu bila je igračica Koke Ivana Dežić s 11 golova, 4 je pridodala Tea Jalušić, a po 3 su gola postigle Jaana Markulinčić i Lena Ljubić.

Kod Dalmatinke 7 je golova postigla Renata Vladimir.