Koka u maloj dvorani varaždinske Arene izgubila od ekipe Osijeka Foto: Martin Novosel

Koka u maloj dvorani varaždinske Arene izgubila od ekipe Osijeka

| 29.4.2023. u 18:23h | Objavljeno u Sport

U utakmici 22. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene danas je u maloj dvorani varaždinske Arene ekipa Koke izgubila od Osijeka rezultatom 28:26, poluvrijeme 14:9 za gošće.

Bio je to poraz varaždinske ekipe od sastava koji je prije današnje utakmice bio slabije plasiran od Koke, s dva boda zaostatka.

Osijek je zasluženo slavio, od prve su minute gošće bile u vodstvu, koje je u nekoliko navrata iznosilo i šest golova razlike.

U posljednjih 10 minuta susreta Koka je došla na dva gola, a u 51. minuti i na gol zaostatka (23.24), ali više od toga nisu uspjele.

Najefikasnija na susretu bila je gostujuća igračica Dora Lacković s 11 golova. Kod Koke 8 golova Lucije Jandrašić, 7 golova Sare Rogina i 13 obrana Sare Šopar.