Silvija Masnić (zeleni dres) zabila osam golova u pobjedi Koke Foto: Krešimir Đurić

Koka u Ivanić Gradu pokazala dominaciju i ostavila domaćina na -18

| 9.12.2017. u 20:09h | Objavljeno u Sport

Koka je uvjerljivo svladala domaćina Ivanića u susretu 12. kola Prve HRL za žene pobijedivši ga 41:23 te ostala sama na trećem mejstu s obzirom da su poraze upisali i Zamet i Split 2010, koji su do ovog kola bili bodovno izjednačeni s varaždinskim sastavom.

Koka je od samog početka nametnula Ivaniću visok ritam igre koji domaćin nije mogao pratiti pa je već na poluvremenu imala visoko vodstvo od +14 (23:9). Koka je tijekom drugog poluvremena smanjila intenzitet, ali Ivanić se svejedno nije mogao vratiti u susret, a +18 razlike s kraja utakmice je ujedno bila i najveća razlika za varaždinski sastav.

U redovima Koke je opet najbolja strijelkinja bila Dejana Milosavljević sa 9 golova, Silvija Masnić je zabila 8 golova, Josipa Tomić je dodala 5, a po četiri gola su zabile Ana Vrabec, Valentina Varšić, Marija Magdalena Davidović te povratnica nakon ozljede noge Tea Jalušić.