Tea Jalušić je bila najefikasnija "kokica" susreta s osam golova Foto: Martin Novosel

Koka puno boljim drugim poluvremenom došla do pobjede protiv Dalmatinke

| 8.2.2020. u 19:42h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke se kući vraćaju s dva boda s gostovanja u Pločama gdje su u sklopu 15. kola Prve HRL za žene svladale domaći sastav Dalmatinku s 25:22.

Prvo poluvrijeme je bilo izjednačeno, obje ekipe su igrale gol za gol gdje je Dalmatinka imala gol prednosti, a Koka je uvijek izjednačila, a s rezultatom 12:12 se išlo na odmor. Drugo poluvrijeme je Koka otvorila puno bolje te se odvojila rezultatski sa serijom 7:2 (19:14, 40. min.), a do kraja susreta su uspješno obranili ostvarenu prednost.

Najbolji učinak u napadu Koke je imala Tea Jalušić s osam golova, Ivana Dežić ju je pratila sa šest golova, Katarina Mrazović je zabila četiri, Marta Jurčić i Ines Domjan su zabile tri gola svaka, dok je Jelena Blažek zabila jedan. Na vratima Koke je dobro branila Janja Tušek koja je sakupila 10 obrana od 32 udaraca upućenih na gol.