Ivana Dragišić (s loptom) je bila najbolja strijelkinja za Koku s osam golova Foto: Krešimir Đurić

Koka pobjedom +10 pokazala pravi omjer snaga u revanšu protiv Trešnjevke

| 22.4.2017. u 17:38h | Objavljeno u Sport

I dok je poraz protiv Trešnjevke u četvrtfinalu Kupa bio bolan, pobjeda Koke na današnjem gostovanju u Zagrebu protiv iste ekipe u sklopu 20. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene je donekle ublažio poraz od prije mjesec dana. Koka je svladala Trešnjevku s uvjerljivih 28:18.

Koka je do prvog vodstva došla u 6. minuti susreta golom Ivane Dragišić i nakon toga nije ispustila vodstvo. Prvo poluvrijeme je Koka većinom održavala prednost od tri gola razlike, a kao i mnogo puta ove sezone 15 minta prije kraja susreta do kraja lome svog protivnika kada su povele 21:14.

U redovima Koke, najbolja je bila Ivana Dragišić sa osam golova iz devet udaraca, Ines Domjan je postigla pet golova, Josipa Tomić četiri, a po tri gola su postigle Silvija Masnić, Tea Jalušić i Martina Čović.