Koka pet minuta prije kraja susreta bila na -3, ali na kraju izgubila protiv Bjelovara Foto: Martin Novosel

| 10.9.2022. u 19:43h | Objavljeno u Sport

Iako rezultat sugerira da je Bjelovar na domaćem terenu došao lagano do pobjede protiv Koke u prvom kolu Prve HRL za žene rezultatom 31:24, domaćin je tek u samoj završnici slomio otpor varaždinske ekipe.

Bjelovar je u nekoliko navrata imao sigurnu gol razliku, u prvom poluvremenu su imali vodstvo od 9:5 i 16:12 što je bio rezultat na kraju poluvremena, ali Koka se svaki puta uspjela vratiti na podnošljivu razliku te je pet minuta prije kraja utakmice golom Sare Rogine gubila svega 26:23. Na žalost, nakon toga Bjelovar je u pet minuta napravio seriju od 5:1 i u konačnici uzeo pobjedu protiv varaždinske ekipe.

U redovima Koke najefikasnije su bile Martina Krajpl i Lucija Jandrašić koje su zabile po pet golova, Lara Perić i Hana Laptoš su zabile tri, po dva gola su zabile Ira Resman, Sara Rogina i Ines Pifar dok su po jedan gol zabile Petra Filipović i Jana Markulinčić.

U sljedećem kolu, Koki u goste dolazi zagrebačka Lokomotiva.