Gabrijela Bešen je bila sjajna s 21 obranom na golu Koke Foto: Martin Novosel

Koka od prve minute ozbiljnim pristupom svladala Sesvete 29:22

| 24.10.2020. u 19:14h | Objavljeno u Sport

Koka je danas gostovala kod Sesveta i upisala drugu pobjedu sezone u sklopu 4. kola Prve HRL za žene.

Nakon prvog poluvremena, varaždinski sastav je držao visoko 15:9 vodstvo, a 10 minuta prije kraja susreta su držale visoko +13 vodstvo (29:16), koje se u posljednjih 10 minuta zbog ulaska mladih igračica koje rjeđe dobivaju minutažu, smanjilo na samo +7.

Katarina Mrazović je bila najefikasnija u napadu sa sedam golova, a iskazale su se i mlade igračice Sara Rogina, Lena Ljubić i Matilda Mrazović koje su svaka zabile po četiri gola koliko je zabila i iskusna Tea Jalušić, dok su Ines Domjan i Suzana Furjan svaka zabile po tri gola. Odlična na golu je bila Gabrijela Bešen koja je sakupila sjajnu 21 obranu.

U idućem kolu, Koka će na domaćem terenu u subotu, 31. listopada, igrati na domaćem terenu s televizijskim prijenosom na PlanetSport TV-u, ali će biti dostupno gledati i na Youtube kanalu Hrvatskog rukometnog saveza.