Koka očekivano poražena kod Podravke Vegete sa 44:22 Foto: Martin Novosel

Koka očekivano poražena kod Podravke Vegete sa 44:22

| 20.11.2022. u 08:23h | Objavljeno u Sport

Koka je očekivano izgubila susret 8. kola Prve HRL za žene protiv Podravke u Koprivnici s uvjerljivih 44:22.

Odmah na početku se vidjelo da će to biti jednosmjerna utakmica u korist Podravke koja je već nakon 17 minuta imala nevjerojatnu prednost od 14:1, dok je poluvrijeme završilo ipak sa nešto boljom napadačkom dionicom varaždinskog sastava (23:10). Podravka je do kraja susreta samo povećavala gol razliku.

Sa šest pogodaka iz šest pokušaja prvi strijelac susreta bila je Katja Vuković iz Podravke, dok je u redovima Koke bila najbolja mlada Sara Golub sa pet pogotka, Martina Krajpl i Sara Rogina su zabile svaka po četiri gola, Ines Pifar je zabila tri, Nika Strahija i Laura Radek dva, dok su po jedan gola zabile Ira Resman i Jana Markulinčić.

Sljedećeg tjedna, Koka igra još jedan gostujući susret i to protiv Splita 2010 u sklopu 7. kola Prve HRL za žene.