Koka namučila aktualne prvakinje Hrvatske, Lokomotiva do slavlja tek u posljednjih 10 minuta Foto: Martin Novosel

| 21.9.2022. u 21:53h | Objavljeno u Sport

Koka je danas u Areni Varaždin igrala zaostali susret drugog kola Prve HRL za žene protiv zagrebačke Lokomotive i iako se očekivalo lako slavlje gošći, Koka je poražena tek u posljednjih 10 minuta susreta rezultatom 26:21.

Varaždinski sastav je veći dio prvog poluvremena održavala laganu prednost od jednog do dva gola, a na poluvrijeme s išlo prednošću Koke 13:11, iako se moglo i s tri gola prednosti. Početkom drugog poluvremena Koka i Lokomotiva su igrali gol na gol i bile su u egalu, a susret je prelomljen 3:0 serijom Lokomotive kojom su pobjegle Koki u 56. minuti susreta na 23:19.

Najbolja strijelkinja u redovima Koke je bila Hana Laptoš sa osam golova, pet golova zabila je Martina Krajpl, dok su po tri gola zabile Jana Markulinčić i Nika Strahija, dok je Sara Rogina zabila dva gola.

Koka ovog vikenda ima još susret trećeg kola protiv Umaga u Umagu.