Koka nakon dobrog prvog poluvremena upisala poraz protiv Osijeka

| 12.3.2022. u 19:33h | Objavljeno u Sport

Na žalost, rukometašice Koke su upisale deveti poraz sezone protiv ekipe Osijeka u današnjem susretu 17. kola Prve HRL za žene.

Nakon dobrog prvog poluvremena u kojem su protiv domaćina Osijeka gubile svega dva gola razlike,  drugo poluvrijeme je donijelo malo toga dobrog za varaždinski sastav te su se moral zadovoljiti s 30:23 porazom protiv Osijeka.

U sastav se nakon što je izostala u prošlom kolu protiv Lokomotive vratila Ena Car koja je ujedno bila i najbolja strijelkinja Koke sa šest golova, Tea Jalušić je zabila četiri, a Ines Domjan tri gola, dok je u redovima Osijeka najbolja bila Dora Lacković sa osam golova.

Koka je trenutno deveta na tablici sa sedam pobjeda, jednim remijem i  devet poraza, a u sljedećem 18. kolu na domaćem terenu dočekuje Bjelovar.