Koka je uvjerljivim drugim poluvremenom svladala Đurđevac u Kupu Foto: Martin Novosel

Koka je uvjerljivim drugim poluvremenom svladala Đurđevac u Kupu

VV | 8.12.2022. u 09:50h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke su jučer u Đurđevcu bez većih problema svladale istoimenu ekipu u utakmici 1. kola Kupa regije Sjever sa 37:24.

Iako je do kraja prvog poluvremena to bio još zanimljiv susret te su "kokice" imale svega prednost dva gola (16:14), početkom drugog poluvremena je Koka potvrdila status velikog favorita i otvorila poluvrijeme serijom 5:0 kojom je povećala prednost na 21:14, a tu prednost su do kraja susreta povećali na +13.

U redovima Koke, najbolja strijelkinja je bila Lara Perić s devet golova, Martina Krajpl i Jana Markulinčić su zabile svaka po sedam golova, dok je Hana Laptoš zabila šest golova.