Koka izgubila uvjerljivo na gostovanju kod Bjelovara Foto: Martin Novosel

Koka izgubila uvjerljivo na gostovanju kod Bjelovara

vv | 7.10.2023. u 19:31h | Objavljeno u Sport

Na žalost, Koka je na današnjem gostovanju kod Bjelovara doživjela težak poraz, izgubivši u utakmici 5. kola Prve HRL za žene sa čak 38:23.

Rukometašice Koke su držale korak sa svojim domaćinom svega prvih pet minuta, kada su gubile sa 4:3, ali nakon toga Bjelovar radi seriju od 8:0 i bježi Koki na +9 u 12. minuti susreta, a s time je susret već tada praktički rješen jer se Koka nije uspjela vratiti, rezultat na poluvremenu je bio 23:13 za Bjelovar i prednost domaćina je do kraja susreta narastla na +15.

Lucija Jandrašić je bila jedina napadački raspoložena igračica Koke sa osam golova, Martina Krajpl je zabila četiri, dok su po tri gola zabile Ines Pifar i Dora Pajić, dok je najbolja strijelkinja susreta bila Ana Maria Gavrić sa devet golova za Bjelovar.

Sada slijedi reprezentativna pauza, a prvenstvo se nastavlja 6. kolom koje je na rasporedu 21. listopada, a Koka će na domaćem terenu dočekati Lokomotivu.