Koka izgubila od Bjelovara, sutra u varaždinskoj Areni turnir povodom 50. godina kluba

| 7.9.2018. u 19:54h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke odigrale su jučer u varaždinskoj Areni prijateljski susret protiv ekipe Bjelovara, od koje su izgubile rezultatom 32:29. Bila je to utakmica u koju su gošće krenule puno bolje i u prvih 10 minuta povele 5:1, ali ubrzo su Kokice dostigle rezultat i na poluvrijeme su otišle s golom prednosti (15:14).

U drugom dijelu trener trener Koke Vladimir Canjuga dao je priliku svim djevojkama. U strijelce su se upisale Mrazović s 11, Ćurić s 5, Domjan i Blažek s po 3, Jalušić,Papac i Bartolić s 2 te Balajić s 1 postignutim golom.

Rukometašice Koke će sutra u velikoj dvorani sudjelovati na vlastitom turniru, u sklopu proslave 50 godina kluba i glavnog sponzora Koke. Koka će u polufinalu u varaždinskoj Areni u 9:30 sati igrati protiv Dugog Sela 55, u 10:45 u drugom polufinalu sastat će se Zrinski i Žalec iz Slovenije.

Utakmica za treće mjesto igrat će se u 12 sati, a utakmica za prvo mjesto u 13:30 sati. Ulaz za gledatelje bit će besplatan.