Koka izgubila na gostovanju kod Dugog Sela 55 Foto: Martin Novosel

Koka izgubila na gostovanju kod Dugog Sela 55

| 6.5.2023. u 21:13h | Objavljeno u Sport

U susretu 24. kola Prve HRL za žene, Dugo Selo 55 je pobijedilo Koku i ostalo koje se bori za treće mjesto.

Domaće rukometašice su povele sa 5:2, ali od 10. do 23. minute upadaju u krizu i varaždinski sastav to koristi da napravi niz od 3:9 i vodstvo od 8:11. Ipak, u završnici prvoga dijela Dugo Selo 55 uspijeva opet posložiti svoje redove i na kraju na predah odlaze s jednim pogotkom viška (14:13).

Nakon vodstva od 18:15, Koka je još jednom napravila dobru seriju i u 45. minuti povela sa 24:25, ali onda slijedi novi dobar niz domaćih rukometašica koje uspijevaju povezati šest pogodaka zaredom i riješiti pitanje pobjednika za konačnih 33:28.

Po sedam pogodaka za pobjednice dale su Josipa Bebek i Bernarda Čalušić, a Koki nije pomoglo ni 14 obrana Sare Šopar, kao ni osam pogodaka Martine Krajpl te šesr pogodaka Lucije Jandrašić.