Vodile na poluvremenu s minimalnih 10:9 Foto: Krešimir Đurić

Koka bez pravog odgovora u završnici izgubila u Bjelovaru

| 16.10.2016. u 08:16h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke ipak nisu uspjele doći do treće pobjede u nizu u četvrtom kolu Prve rukometne lige za žene na gostovanju kod Bjelovara. Susret su izgubile u zadnjim minutama rezultatom 22:20.

Bjelovar je u prvim minutama utakmice imao inicijativu te je poveo 4:1. Koka se u susret vratila srijom 6:0 čime su preokrenuli rezultat u svoju korist (7:4), dok se na odmor otišlo s minimalnom prednošću Koke (10:9). Domaćin je nakon odmora bolje krenuo u susret i držao vodstvo sve do 49. minute, kada Koka u tri navrata izjednačuje (18:18, 19:19 i 20:20). Ipak, u završnici je falilo koncetracije i Bjelovar je slavio pobjedu.

Najbolja u redovima Koke bila je Ivana Dragišić koja je pogodila mrežu domaćina šest puta, Tea Jalušić je dodala četiri gola, dok su Josipa Tomić i Silvija Masnić zabile svaka po tri gola.