Kitro Varaždin uvjerljiv kod Marsonije, slijedi domaći susret protiv neporažene Murse Foto: Martin Novosel

| 7.11.2021. u 20:01h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin je uspio u svom naumu i ostvario petu pobjedu prvenstva na gostovanju u Slavonskom Brodu kod Marsonije koju su svladali s 3:0 u sklopu šestog kola Superlige.

Sva tri seta su bila uvjerljivo na strani varaždinske momčadi. Prvi set su osvojili sa 25:16, drugi su uzeli najuvjerljivije sa čak 25:12, dok je treći dobiven s 25:17.

Ova pobjeda stavlja Kitro Varaždin na treće mjesto tablice ispred Ribole Kaštele.

Sada slijedi najteži susret u dosadašnjem dijelu prvenstva. U Varaždin stiže vodeća i neporažena Mursa iz Osijeka. Susret će se igrati u subotu, 13. studenog, u Areni Varaždin u 18 sati.