Kitro Varaždin u porazu protiv Mladosti uzeo prvi set utakmice

VV | 24.3.2022. u 11:34h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin je jučer gostovao kod zagrebačke Mladosti i upisao poraz u odgođenom susretu 19. kola Superlige, ali ovaj puta su barem uzeli jedan set.

Susret je jako dobro počeo za varaždinsku momčad te su na samom startu uzeli prvi set sa 25:23, ali nakon toga Mladost ulazi formu i sljedeća četiri seta uzima sa 25:20, 25:14 i 25:15.

Unatoč porazu, Kitro Varaždin i dalje drži četvrtu poziciju koja vodi u playoff Superlige te do kraja regularnog dijela prvenstva imaju još dva susreta u kojima će im biti dovoljno uzeti jednu pobjedu ili dva poraza u pet setova, da ostvare svoj cilj.

U preostala dva susreta će prvo igrati na gostujućem terenu kod Rijeke ovog vikenda, gdje bi pobjedom već osigurali nastup na playoffu, dok će u zadnjem susretu za tjedan dana igrati na domaćem terenu protiv momčadi Splita.