Kitro Varaždin Foto: Martin Novosel

Kitro Varaždin svladao Rovinj s uvjerljivih 3:0, ostvario petu pobjedu sezone

| 28.11.2020. u 19:46h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin je uspio u svom naumu i na gostovanju kod Rovinja je ostvario petu pobjedu sezone u sklopu današnjeg 10. kola Superlige. Slavili su na gostovanju s 3:0.

Prvi set je bio gotov za 22 minute u kojem je varaždinski sastav slavio s 25:19, drugi je  završio 25:13, još uvjerljiviji i kraćeg trajanja u korist varaždinskog sastava, dok je Rovinj u trećem setu bio najbliže osvajanja istog, ali su varaždinski odbojkaši kod rezultata 23:21 za Rovinj nanizali četiri poena zaredom i na kraju ipak slavili a 25:23.

Ovom pobjedom će barem na 2 tjedna zauzimati visoko treće mjesto na tablici. Idućeg tjedna je pauza u Superligi jer će se odigrati susreti četvrtfinala Kupa u kojem će Kitro Varaždin ugostiti zagrebačku Mladost.